Rezerwy wygrały w Moszczenicy

Bramka Witolda Grzywińskiego dała wygraną Omedze II Kleszczów w Moszczenicy z miejscowym Włókniarzem. Tym samym nasza drużyna rozpoczęła rundę wiosenną od kompletu punktów. Zwycięski gol strzelony został w 79. minucie meczu.

Od początku spotkania przewagę w polu zdobyła sobie Omega, która w pierwszej połowie miała trzy sytuacje do zdobycia gola. Nie wykorzystali ich jednak Witold Sowała i Piotr Janeczek. Decydująca bramka padła w 79. minucie. Zdobył ją głową Witold Grzywiński.

Włókniarz Moszczenica - Omega II Kleszczów 0:1 (0:0)
Bramka: Witold Grzywiński 79

Omega II: Paweł Wiśniewski - Lesiakowski, Błasiński, Grzywiński, Lipertowicz - Radziejewski, Frączyk (68' Michalczyk), Piotr Janeczek (88' Gasik), Serafin, Szewczyk (88' Szulc) - Sowała (75' Sobczak)

Za tydzień nasza drużyna zagra na własnym boisku z GUKS Gorzkowice. Początek spotkania w niedzielę (20 marca) o 11:00. Zapraszamy na stadion przy ulicy Sportowej.