Zwycięstwo było blisko

Nie udało się rezerwom Omegi Kleszczów sięgnąć po drugi wiosenny komplet punktów. Nasz zespół zremisował na własnym boisku z GUKS Gorzkowice 1:1 (0:1) w spotkaniu 15. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej. Wyrównującego gola dla naszej drużyny zdobył w 76. minucie Dawid Barański.

Po wygranej w Moszczenicy nasz zespół przystąpił bez respektu dla wyżej notowanego GUKS Gorzkowice. Podopieczni Huberta Robaszka (byłego, wieloletniego zawodnika Omegi) uzyskali na początku spotkania przewagę, którą udokumentowali golem Eryka Smugi w 18. minucie. Po stracie gola Omega II ruszyła do przodu. Pod bramką Kamila Kalinowskiego stworzyła kilka sytuacji, ale do szatni zeszła z niekorzystnym wynikiem.

Po przerwie nasza drużyna zaczęła dyktować warunki. Na kwadrans przed końcem technicznym strzałem doprowadził do wyrównania Dawid Barański. W końcówce były jeszcze sytuacje do zdobycia zwycięskiego gola. Nie wykorzystali ich jednak: grający trener Omegi Witold Sowała oraz Barański. Po Wielkanocy nasza drużyna pojedzie do Lubochni na mecz z miejscowym LKS (2 kwietnia).

Omega II Kleszczów - GUKS Gorzkowice 1:1 (0:1)
(Dawid Barański 76 - Eryk Smuga 18)

Omega II: Rybak - Błasiński, Gasik, Lesiakowski ż, Michalczyk - P. Janeczek, Szulc (60' Barański), Belica (75' Sobczak), Serafin (70' Szczepanek) - Sowała, Niedbała (46' Podsiadły)