Rezerwy wygrały w Lubochni

Już siedem punktów mają na koncie piłkarze rezerw Omegi Kleszczów w rundzie wiosennej piotrkowskiej klasy okręgowej. Nasz zespół pokonał na wyjeździe LKS Lubochnia 3:1 (2:1). Na bramkę Krystiana Goździka odpowiedział dwoma trafieniami Łukasz Błasiński, a w końcówce meczu rywala dobił Szymon Lesiakowski.

Drużyna Witolda Sowały (na zdjęciu) zagrała świetny mecz. Nie przejęła się szybko straconym golem i już przed przerwą wyszła na prowadzenie. Powinno być ono zresztą wyższe, ale między innymi sytuacji sam na sam nie wykorzystał grający szkoleniowiec rezerw. W drugiej połowie Omega kontrolowała przebieg meczu, a w końcówce wynik spotkania na 3:1 ustalił Szymon Lesiakowski.

LKS Lubochnia - Omega II Kleszczów 1:3 (1:2)
(Krystian Goździk 5 - Łukasz Błasiński 35, 40, Szymon Lesiakowski 84)

Omega II: Zientarski - Błasiński ż, Lesiakowski ż, Mateusz Roczek, Gasik - Szulc, Baryła, Serafin (66' Sobczak ż), Ociepa (70' Michalczyk ż), Podsiadły (75' Trajdos) - Sowała ż

Za tydzień nasza drużyna zagra na własnym boisku z Gerlachem Drzewica. Mecz odbędzie się w niedzielę (10 kwietnia) o 11:00 na Stadionie Gminnym w Kleszczowie przy ulicy Sportowej.