Grabka lepsza w meczu o sześć punktów

Trzeciej wiosennej porażki doznały rezerwy Omegi, które w spotkaniu 21. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej uległy na własnym boisku Grabce Grabica 1:2 (0:2). Jedyną bramkę zdobył dla naszej drużyny Dawid Barański.

Onega od pierwszych minut ruszyła na rywala, ale Grabka zdawała sobie sprawę z tego, że w przypadku porażki jej szanse na utrzymanie w lidze znacznie zmaleją. W 10. minucie znakomitym strzałem z rzutu wolnego popisał się Łukasz Król i Michał Zientarski musiał wyciągać piłkę z bramki. Sześć minut później było 2:0. Po rzucie rożnym nasza drużyna popełniła błąd w defensywie, który wykorzystał Mateusz Król. Do przerwy goście prowadzili różnicą dwóch trafień.

W drugiej połowie nasz zespół rzucił się odrabiania strat. Zmasowane ataki wystarczyły jednak tylko do zdobycia jednego gola. W 82. minucie zdobył go Dawid Barański.

Omega II Kleszczów - Grabka Grabica 1:2 (0:2)
Bramki: Dawid Barański 82 - Łukasz Król 10, Mateusz Król 16

Omega II: Zientarski - Szulc, Łukasz Roczek, Mateusz Roczek, Szczepanek - Sowała, Sobczak (60' Mateusz Janeczek ż), Miara (46' Frączyk ż), Niedbała (46' Trajdos), Gasik - Barański

Za tydzień (sobota - 14 maja) nasz zespół zmierzy się na wyjeździe z Kawalerią Tomaszów Mazowiecki. Mecz rozpocznie się w Tomaszowie o 17:00.