Omega II pokonała Świt

Udanie rozpoczęli majówkę piłkarze Omegi II Kleszczów. Zespół Marcina Zimocha pokonał dziś przed własną publicznością Świt Kamieńsk 3:2 (1:0) w spotkaniu 24. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej.

Wynik spotkania otworzył w 30. minucie Grzegorz Walentynowicz. Do przerwy Omega II prowadziła 1:0. Kilka minut po wznowieniu gry wyrównał Krzysztof Koper. Decydujący o wyniku meczu okazał się ostatni kwadrans. Bramkarza Świtu pokonali: Karol Belica (75. minuta) i Piotr Janeczek (80. minuta). W doliczonym czasie gry wynik ustalił Bartłomiej Tkacz.

W kolejnym spotkaniu Omega II zagra w niedzielę (4 maja) na wyjeździe z KS Poświętne.

Omega II Kleszczów - Świt Kamieńsk 3:2 (1:0)
(Grzegorz Walentynowicz 31, Karol Belica 75, Piotr Janeczek 80 - Krzysztof Koper 51, Bartłomiej Tkacz 90)