Artur Kozłowski wygrał w Kleszczowie

Nie było mocnych na Artura Kozłowskiego. Biegacz z Sieradza, olimpijczyk z Rio de Janeiro, okazał się zdecydowanie najlepszy w Kleszczowskiej Dziesiątce. Kozłowski osiągnął wynik 33 minut i 52 sekund i o półtorej minuty wyprzedził drugiego na mecie Krzysztofa Pietrzyka z Koluszek. Trzecie miejsce zajął Mateusz Krajda z Zelowa.

Na szóstej pozycji dobiegła do mety pierwsza z kobiet - Monika Kaczmarek z Łodzi. Pierwszym reprezentantem gminy Kleszczów, który przeciął kreskę, był natomiast 24. w klasyfikacji generalnej Mateusz Kobiera. Drugie miejsce, wśród mieszkańców gminy Kleszczów zajął Mateusz Ochocki, a trzeci był Robert Pawlicki. Najlepszą kobietą sposród mieszkanek naszej gminy okazała się Monika Gierach, która wyprzedziła Katarzynę Górnisiewicz. Kleszczowską Dziesiątkę ukończyło 143 zawodników i zawodniczek.

Przed biegiem dorosłych odbyły się biegi dla dzieci. Nagrody najlepszym wręczyli: wójt gminy Kleszczów Sławomir Chojnowski, prezes Solparku Adrian Cybulski oraz prezes LKS Omega Kleszczów Jan Gurazda.