Osiemnasta wygrana w sezonie

Szkoda, że runda wiosenna sezonu 2016/2017 dobiega końca. Omega spisuje się w niej bowiem znakomicie i wygrywa mecz za meczem. W spotkaniu 35. kolejki IV ligi łódzkiej nasz zespół wygrał w Rzgowie z Zawiszą 4:2 (1:1) i awansował na czwarte miejsce w tabeli. Podopieczni Marcina Zimocha mają realne szanse finiszu na trzeciej pozycji.

Do przerwy w Rzgowie było 1:1, ale Omega miała kilka sytuacji do zdobycia bramki. Wykorzystała tylko jedną - do remisu doprowadził Dawid Pałyska. W drugiej połowie ponownie nasz zespół musiał gonić wynik. Zrobił to jednak na tyle skutecznie, że zszedł z boiska zwycięski, wygrywając 4:2.

Zawisza Rzgów - Omega Kleszczów 2:4 (1:1)
Bramki dla Omegi: Dawid Pałyska 37, Paweł Kowalski 60, Marek Grabowski 72, Dawid Berg 86

Omega: Wiśniewski - Szewczyk, Pałyska, Grzywiński, Niedbała - Barański (60' Berg), Paweł Kowalski, Pieniążek ż (70' Ociepa), Tomesz, Smuga (60' Grabowski) - Krzysztof Kowalski (60' Janeczek)

W 36. kolejce nasza drużyna zagra na własnym boisku z KS Paradyż. Mecz odbędzie się w piątek (9 czerwca) o 17:00. Już teraz serdecznie zapraszamy kibiców.