Porażka rezerw w Szczercowie

Kandydat do awansu, zespół Astorii Szczerców był rywalem Omegi II Kleszczów w spotkaniu kończącym 2. kolejkę piotrkowskiej klasy okręgowej. Nasz zespół prowadził w tym meczu 1:0, ale zszedł z boiska pokonany. Decydujące bramki Astoria zdobyła w końcówce.

W 19. minucie pierwszego gola w tym spotkaniu strzelił Karol Belica. Omega grała dobrze, ale niestety w końcówce pierwszej połowy straciła wyrównującego gola. Michała Zientarskiego pokonał Krzysztof Kowalski. Do 83. minuty utrzymywał się wynik 1:1. Wtedy to prowadzący spotkanie Dawid Gąsior podyktował rzut karny dla gospodarzy. Na gola zamienił go Kamil Sadziński. Omega nie miała nic stracenia, ruszyła do przodu, ale nadziała się na kontrę. Wykończył ją Kowalski i mecz zakończył się wygraną Astorii 3:1.

Astoria Szczerców - Omega II Kleszczów 3:1 (1:1)
Bramki:
Krzysztof Kowalski 39, 87, Kamil Sadziński 83-karny - Karol Belica 19

W 3. kolejce nasza drużyna zagra na własnym boisku ze Szczerbcem Wolbórz. Mecz odbędzie się w sobotę (26 sierpnia) w Łękińsku. Początek o 15:00.